Kim jesteśmy?

Czym jest skupksiazek.pl?

Skup Książek to odpowiedź na potrzebę informatyzacji rynku antykwarycznego. Coraz więcej z nas nie chce opuszczać wygodnego fotela w celu zrobienia zakupów. Szukamy wygody i uproszczeń, które w dobie nieustannego pośpiechu, pozwolą nam wygospodarować czas aby usiąść z rodziną lub po prostu zrelaksować się w fotelu z dobrą herbatą i lekturą dzieła ulubionego autora.

Skupksiazek.pl oferuje możliwość sprzedaży używanych książek online, zamiast tradycyjnej formy często zmuszającej nas do wędrowania po mieście do najbliższego antykwariatu. Wystarczy założyć konto, przejść przez kilka prostych kroków, spakować używane książki i podać dogodny termin ich odbioru przez naszego kuriera. Już po kilku dniach od rozpoczęcia procedury pieniądze za książki powinny znaleźć się na Twoim koncie.

Nie trać czasu na poszukiwaniu odpowiedniego antykwariatu. Sprzedaj używane książki online!


Jakich książek nie skupujemy?

Nie interesuje nas skup używanych książek, które:

  • mają ubytki w ilości stron,
  • są poplamione, zabrudzone lub zmoczone,
  • noszą bardzo wyraźne ślady używania,
  • są nieaktualne (np. książki prawnicze, kodeksy , ustawy wydane przed 2023r. , vademecum, repetytoria, karty pracy wydane przed 2019r.),
  • są podręcznikami do podstawówki i gimnazjum,
  • są nieaktualnymi podręcznikami do szkół ponadpodstawowych (wydane przed 2019r.),
  • są książkami w języku rosyjskim oraz Harlequinami.

Zastrzegamy sobie prawo do niewypłacania pieniędzy za książki mające co najmniej jedną z powyższych cech. Koszty ewentualnej przesyłki zwrotnej są po stronie sprzedającego.


Jakie podręczniki skupujemy?

Wszystkie podręczniki akademickie oraz aktualne podręczniki do szkół średnich - wydane po 2018r.