Jak to działa?

Wprowadź kody ISBN sprzedawanych książek do specjalnego pola

Po wprowadzeniu kodu ISBN w wyszukiwarkę na górze strony głównej skupksiazek.pl i kliknięciu przycisku SPRZEDAJ przeniesiemy Cię do widoku umożliwiającego łatwą sprzedaż książek. W tym miejscu zobaczysz jaką cenę maksymalną możemy zaoferować za Twoje używane książki. Ostateczna oferta będzie zależeć stanu technicznego książek. Minimalna wartość sprzedaży to 30 zł. Po przekroczeniu tej kwoty możesz liczyć na darmowy odbiór swojej paczki. Warto pamiętać o zasadach skupu książek - nie skupujemy podręczników szkolnych.

Podaj adres, spod którego mamy odebrać paczkę z książkami

Podaj dokładny adres spod którego mamy odebrać paczkę. Pamiętaj, że ostateczna wycena książek odbywa się dopiero w naszej siedzibie, więc upewnij się, że pakujesz je tak, aby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu. Jeśli to nie jest Twoja pierwsza przygoda ze skupksiazek.pl, możesz wybrać jeden z zapamiętanych wcześniej adresów do odbioru.

Sprzedaj książki

Upewnij się, że wszystkie dane są podane poprawnie i czy wszystkie książki zostały wskazane. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij "sprzedaj książki" i podążaj za wskazówkami, które otrzymasz na swój adres e-mail.

Pieniądze otrzymasz  nawet do 48 godzin!

Kiedy zamówienie będzie zaakceptowane, można będzie wybrać datę odbioru paczki i wygenerować list przewozowy. W ciągu 5 dni roboczych zweryfikujemy stan przekazanych nam książek. Od momentu ich sprawdzenia do momentu przelewu nie minie więcej niż 48 godzin. Wyjątek mogą stanowić weekendy i święta.

Już ponad 10000 osób sprzedało książkę na skupksiazek.pl

Skorzystaj z możliwości i sprzedaj również swoją.

Sprzedaj książkę