Jak to działa?

Wprowadź kody ISBN sprzedawanych książek do specjalnego pola

Po wprowadzeniu kodu ISBN w wyszukiwarkę na górze strony głównej skupksiazek.pl i kliknięciu przycisku WYCEŃ przeniesiemy Cię do widoku umożliwiającego łatwą sprzedaż książek. W tym miejscu zobaczysz jaką orientacyjną cenę możemy zaoferować za Twoje używane książki. Następnie zamówienie trafia do nas i po jego weryfikacji otrzymujesz ostateczną ofertę cenową za książki. Minimalna wartość sprzedaży to 30 zł. Po przekroczeniu tej kwoty możesz liczyć na darmowy odbiór swojej paczki. Warto pamiętać o zasadach skupu książek - nie skupujemy podręczników szkolnych wydanych przed 2019 r.

Wybierz paczkomat w którym bezpłatnie nadasz książki lub podaj adres, spod którego mamy odebrać paczkę z książkami kurierem

Podczas składania zamówienia wskaż paczkomat w którym bezpłatnie nadasz książki, wskaż też rozmiar przesyłki do paczkomatu. Jeżeli chcesz, aby książki odebrał kurier podaj dokładny adres spod którego mamy odebrać paczkę. Pamiętaj, że ostateczna wycena książek odbywa się dopiero w naszej siedzibie, więc upewnij się, że pakujesz je tak, aby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu. Jeśli to nie jest Twoja pierwsza przygoda ze skupksiazek.pl, możesz wybrać jeden z zapamiętanych wcześniej adresów do odbioru.

Instrukcja nadania paczki w paczkomacie

Etykietę do bezpłatnego nadania paczki pobierzesz z zamówienia po akceptacji książek

1. Pobierz i wydrukuj etykietę z zamówienia 

2. Naklej etykietę na paczkę

3. Z przygotowaną paczką udaj się do wybranego w systemie Paczkomatu. Jeśli wybrałeś nadanie przesyłki w Paczkomacie, na ekranie maszyny wybierz opcję „Mam już paczkę ze specjalną etykietą”. Następnie zeskanuj kod kreskowy z etykiety i włóż paczkę do skrytki.

To tyle - przekonaj się jakie to proste


Sprzedaj książki

Upewnij się, że wszystkie dane są podane poprawnie i czy wszystkie książki zostały wskazane. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij "wyślij do weryfikacji" i podążaj za wskazówkami, które otrzymasz na swój adres e-mail.

Pieniądze otrzymasz nawet do 48 godzin!

Kiedy zamówienie zmieni status na "oczekuje na odbiór" spakujesz książki, które zaakceptujemy w zamówieniu, wybierzesz datę odbioru paczki i wygenerujesz list przewozowy. W ciągu 2 dni roboczych zweryfikujemy stan przekazanych nam książek. Od momentu ich dostarczenia do momentu przelewu nie minie więcej niż 48 godzin. Wyjątek mogą stanowić weekendy i święta.

Już ponad 35000 osób sprzedało książkę na skupksiazek.pl

Skorzystaj z możliwości i sprzedaj również swoją.

Sprzedaj książkę