Pomoc

Numer ISBN

Numer ISBN to 13 cyfrowy ciąg liczb znajdujący się najczęściej na tylnej części okładki, pod kodem kreskowym. W razie gdy książka nie posiada kodu kreskowego, a posiada ISBN, numer znajduje się na stronie redakcyjnej, czyli tej gdzie znajdują się informacje tj. prawa autorskie, drukarnia, wydawnictwo etc. Kiedy książka posiada numer ISBN 10 cyfrowy wystarczy postępować według kroków podanych poniżej.

Kiedy książka nie posiada ISBN...

Wystarczy podać tytuł, autora książki, krótki opis książki oraz wkleić zdjęcie (grzbietu, lub okładki).


Sprzedaż książek krok po kroku

  1. Dodaj książkę - wpisz lub zeskanuj ISBN ze swoich tytułów w specjalne pole na górze strony głównej skupksiazek.pl i kliknij przycisk sprzedaj- dowiesz się jaką maksymalną cenę możemy zaoferować za wskazaną pozycję i czy jesteśmy nią zainteresowani. Ostateczna oferta zależna jest od stanu technicznego książek.
  2. Uzupełnij dane - podaj dokładny adres spod którego mamy odebrać paczkę. Pakując upewnij się, że książki nie ulegną zniszczeniu - powinny być na tyle dobrze zabezpieczone w paczce, żeby nie miały możliwości ruchu. Jeśli w pakunku zostaje pusta przestrzeń, która pozwala na poruszanie się książek - wypchaj ją gazetami, papierem pakowym, folią lub tekturą w celu zapobiegania uszkodzeniom.
  3. Sprzedaj - upewnij się, że wszystkie dane są poprawne. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij "sprzedaj książki" i podążaj za wskazówkami, które dostaniesz na maila.
  4. Kiedy zamówienie będzie zaakceptowane, będzie możliwość wyboru daty odbioru paczki i wygenerowania listu przewozowego.

Stan książki:

  1. Stan nowy - książka nie nosząca żadnych śladów używania - brak jakichkolwiek mankamentów
  2. Stan bardzo dobry - książka bez większych śladów używania - brak zagnieceń, zabrudzeń, podkreśleń, notatek na stronach;
  3. Stan dobry - książka używana, z możliwymi zabrudzeniami, delikatnymi podkreśleniami ołówkiem. oprawa może posiadać lekkie zagięcie.
  4. Stan dostateczny - książka używana, środek z możliwymi zabrudzeniami, oprawa zagięta, strony w małym stopniu zagięte.